Sobota, 3 prosince, 2022

Korsika dovolená mi nabídla vše, po čem jsem toužila

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Korsika. Dovolená na tomto místě je jako terapie. Přicházíte sem vyčerpaní a bez energie a vracíte se plni energie, krásných vzpomínek, zážitků, a především pozitivně nabití. Po takovéto dovolené se budete mnohem snadněji vracet zpět do práce a na své kolegy se budete opět usmívat. Dovolená na Korsice mě upoutala nejen celou řadou krásných hor, ke kterým vedla spousta turistických chodníků, ale také perfektní pláže, pěkným koupáním v tůních místních horských říček a také perfektním počasím, které se jen stěží může srovnávat s jinými dovolenkovými destinacemi. Na konci mé dovolené jsem se projela horským vláčkem, ochutnala skutečné místní speciality a procházela se naprosto dokonalou přírodou. 

Korsika dovolená pro každého

Korsika dovolená je skutečně pro každého. Dle mého názoru si zde užijí dovolenou jak jedinci, manželské páry, skupiny přátel i rodiny s dětmi. Záleží vždy na tom, jaký typ dovolené si vyberete. Já jsem si vybrala turisticky zaměřenou dovolenou, tudíž jsem lezla po horách, podnikala výpravné túry a navštěvovala různá malebná městečka a zákoutí. Pokud ovšem například vy osobně toužíte po odpočinku, není vůbec složité ho zde prožít. Budete moci být celé dny na pláži a užívat si perfektního slunného počasí, moře a také velmi vynikajícího jídla, které je zde skutečně famózní. Na své také přijdete v momentě, kdy se sem vydáte s dětmi, jelikož i pro ně je zde spousta vyžití. 

Poznejte taje centrální části Korsiky na vlastní oči

Taje centrální části Korsiky jsou skutečně parádní. Poznat je na vlastní oči je doslova k nezaplacení. Já sama jsem se kromě opalování věnovala i poznávání dalších báječných míst na Korsice. I o tom totiž je Korsika. Dovolená zde může být strávena hned několika různými způsoby a záleží pouze na vás, jakému způsobu dáte přednost. Ať již se rozhodnete jakkoli jedno je jisté a sice, že se z tohoto ráje na zemi nebudete chtít za žádnou cenu vrátit domů. Já sama jsem svůj odjezd velmi oplakala, jelikož se mi vůbec nechtělo vrátit se do reality, která mě čekala v Praze. Uklidňovala jsem se ale pocitem, že příští rok na toto místo zamířím znovu a tentokrát ještě na dýl. 

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin