Sobota, 3 prosince, 2022

KT MetSteel je spolehlivý dodavatel hutního materiálu

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Ve strojírenském segmentu je kladen důraz na spolehlivost, vysokou kvalitu služeb a produktů, ale také individuální přístup. Pokud se poohlížíte po dodavateli hutního materiálu, který vám však dokáže poskytnout i další doplňkové služby, nadchne vás svým portfoliem ryze česká společnost KT MetSteel.

Odborník každým coulem

KT MetSteel se od ostatních strojírenských společností na tuzemském trhu odlišuje tím, že disponuje vlastním výrobním zázemím, a tím pádem dokáže poskytnout vskutku komplexní strojírenskou výrobu. Společnost investovala nemalé peněžní prostředky do vlastních výrobních kapacit, a proto zvládne flexibilně reagovat na požadavky a potřeby zákazníků. Zároveň působí jako dodavatel hutního materiálu, který má rozsáhlý vozový park a mnohaleté zkušenosti. V sortimentu najdete ocel, nerezovou ocel i barevné kovy.

Pálení, řezání, dělení i další služby

Významným prvkem portfolia jsou jednoznačně ocelové výpalky. Společnost vám vyrobí přesné tvarové výpalky z plechu, nerezové oceli i dalších hutních materiálů. Postará se také o jejich povrchovou úpravu. Pro pálení používá moderní CNC pálicí stroje. Pálení se provádí laserem a plazmou, řezání zase kyslíkem a vodním paprskem. Stejně tak má společnost k dispozici dvě strojní pily pro dělení materiálu a jeden stroj na vysekávání tvarů.

Další velice žádanou službou je tvarové zpracování, mezi které patří ohraňování tvarových výpalků i plechů, ohýbání na kvalitních ohýbacích stolicích a zakružování plechů s různými rozměry. Obrátit se na společnost můžete, i když požadujete svařování, obrábění a povrchovou úpravu.

KT MetSteel dokáže vyrobit zakázku v minimálním čase a má i tým specialistů, který přijede řešit a opravit jakýkoliv problém, co se strojírenské výroby týče. Tak neváhejte a obraťte se na profesionála.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin