Sobota, 3 prosince, 2022

Lodní kontejner: Vybírejte z akčních nabídek kontejnerů

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Díky možnostem zakoupení či pronájmu různých kontejnerů najdete to pravé, ať už hledáte skladovací prostor, dílnu, či třeba bydlení a prostory pro různé služby. Vyberte si nový či použitý lodní kontejner.

Prodej kontejnerů

Lodní kontejner nabízí široké využití, různé rozměry a jednotlivá uzpůsobení vyhoví i specifickým požadavkům. Kontejnery na prodej jsou dostupné v délce 6 m, 12 m či 13,5 metru, a to v standardní i větší výšce. Prodej kontejnerů nabízí skladové, přepravní i modifikované kontejnery, případně i bydlení z kontejneru. Skvělou nabídkou jsou zánovní lodní kontejnery pouze po jedné cestě – mají skvělé vlastnosti, najdete na nich jen drobné oděrky. Druhou možností jsou použité kontejnery, které spolehlivě poslouží, ovšem mají více kosmetických vad.

Pronájem kontejnerů

Společnost zajišťuje pronájem kontejnerů, které mají využití jako skladové či chladící kontejnery. I zde vybírejte z nových či použitých modelů. Navíc jsou dostupné i speciální lodní kontejnery s různým otevíráním. Praktické je boční otevírání, čelní otevírání po obou stranách či otevírání po celém obvodu. Tyto modely jsou dostupné ve vysokém a nízkém provedení v délkách 6 či 12 metrů. Další možností jsou kontejnery bez střechy či bez bočních stěn, které poslouží k přepravě nadrozměrného zboží.

Spolehlivé služby

Ať už se rozhodnete pro odkoupení či pronájem kontejneru, vždy můžete počítat s dopravou po celém světě. Služby jsou nabízeny i těm, které se vrací po dlouhodobém pobytu v zahraničí zpět do České republiky. Pořídit můžete modifikované kontejnery pro stavbu modulových domů, sanitární či kancelářské kontejnery, které poslouží pro zařízení staveb, prodejní stánky a podobně. To vše za příznivé ceny se skvělou kvalitou.

Nabídka lodních kontejnerů je široká, takže najdete přesně to, co potřebujete – použité i nové lodní kontejnery různých rozměrů.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin