Sobota, 3 prosince, 2022

Nejprodávanější produkty do kuchyně

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Zařizování domácnosti je velmi příjemná aktivita. Pokud máte dopředu v hlavě jasný plán a určitou představu, bude to hračka. Mezi nejvíce vyhledávané spotřebiče v posledních letech při vybavování kuchyně se staly myčky s panelem a vestavná vinotéka. Podíváme se na jednotlivé spotřebiče z blízka a třeba i vy budete brzy majiteli těchto top spotřebičů.

Vinotéky frčí

Přiznejme si, ten, kdo má ráda víno, by rád měl doma i kvalitní a stylovou vinotéku. Většina milovníků vína má klasický dřevěný stojan na víno, a v případě chuti si dá vychladit lahev do lednice. Proč si to nezjednodušit a udělat si radost. Mezi nejvíce vyhledávanými vinotékami na internetu se stala vestavná vinotéka Liebherr. Tak se na ni pojďme podívat z blízka.

Tato vestavná, temperovaná chladnička na víno o objemu 104 l, v bílém provedení s čirým sklem, disponuje několika úžasnými aspekty.

  • Vinotéka pojme až 33 lahví vína
  • Extrémně tichá (32 dB – A)
  • Tlumené uzavírání dveří – úhel 30° – automatické samozavírání
  • Moderní koncepce LED osvětlení
  • TipOpen technologie bez madel, pro snadné, moderní otevírání
  • Teleskopicky výsuvné regály
  • LCD displej s digitálním ukazatelem teploty
  • Plynule smývatelné LED
  • Filtr s aktivním uhlím
  • Dětská pojistka

Úsporná myčka

Z průzkumu trhu vyplývá, že většina domácností myje nádobí pod tekoucí vodou. Své opodstatnění to jistě má, nicméně se tímto způsobem nedá šetřit voda. Většina lidí si spotřebič, jako je myčka s panelem, pořizuje kvůli úspoře času a ta je značná. Organizace pro udržitelný život provedla test na několika desítkách domácností. Při ručním mytí se spotřebovává 3,5 krát více vody oproti mytí nádobí v myčce. Univerzita v Bonnu provedla test na dobrovolnících, kteří měli umýt 12 sad nádobí. Zabralo jim to cca 45 minut a spotřebovali 100 L vody. Kdežto v myčce byla spotřeba vody 16 L s časem 15 minut.

Většina chytrých myček je vyrobena s ohledem na životní prostředí. Myčky dnes běžně disponují technologiemi se senzory které např. vyhodnotí intenzitu špíny nádobí a uzpůsobí tomu objem vody, intenzitu a tlak mytí. Na výběr je několik druhů, vždy se zaměřte se vaše preference, např. objem myčky na jídelní sady, hlučnost, dětská pojistka, výběr programů, odložený start, apod. Každopádně, ať už se rozhodnete pro jakoukoli myčku, čas, který byste věnovali mytí nádobí můžete určitě využít lépe, např. jej věnovat svým dětem nebo blízkým.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin