Sobota, 3 prosince, 2022

Nerozumíte cizím jazykům, ale potřebujete se domluvit?

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Potřebujete rychle přeložit větu z cizí řeči? Nerozumíte cizím jazykem? Chtěli jste se zeptat na cestu, ale bojíte se?

Nemáte slovní zásobu a chcete se promluvit ve francouzštině? Možná pouze přečíst jídelníček a vybrat si oblíbené jídlo? Na všechny tyto problémy pro vás máme řešení. Situací, ve kterých budete muset komunikovat v cizích jazycích, bude stále více a více. Populace lidí na světě je asi 7,8 mld a stále více cestujeme, čteme, píšeme a komunikujeme.

Výuka cizích jazyků je velmi důležitá, ale když na to už nemáte ani čas ani možnosti – budete potřebovat pomocníka. Ideální by byl překladatel, ale ten by byl asi velmi drahý a určitě by s vámi nemohl být vždy a všude. Proto jsou zde elektronické překladače, které vám umožní přeložit cokoli a kdekoli.

Mluvte s jinými tak, abyste si rozuměli

V listopadu 2020 se konala světová premiéra nového překladače, kdy společnost Vasco Electronics s obrovským úspěchem představila překladač řeči Vasco Translator M3. Nástupce překladače Vasco Mini 2, jednoho z nejlepších elektronických překladačů na trhu a vítěze ceny Glomat Award 2020 přináší nový směr a technologii pro všechny v oblasti hlasových překladačů. Překladač Vasco Translator M3 přeloží to, co říkáte, do více než 70 jazyků. Zaručuje jednoduché a intuitivní ovládání a okamžité překlady s přesností 96%. Zařízení má zabudovanou SIM kartu, která vám zaručuje internet zdarma, a to doživotně, samozřejmě bez jakýchkoliv dodatečných nákladů! Tento přístroj má nejlepší výslovnost mezi překladači. Přeložený text je nahlas vyslovený rodilým mluvčím.

Jazykový překladač by měl být co nejkompaktnější a lehký, protože je praktické mít zařízení stále při sobě. V případě překladače Vasco Translator M3 tato kritéria určitě platí. Hlasový překladač je dodáván s velikostí 12,5 x 4,9 x 1,3 cm a hmotností 88 g, která je podstatně menší než u běžného smartphonu. Designově je dostupný v 6 příjemných barvách.

Funkce TranslaCall umožňuje překládat telefonické hovory. Překladač M3 přeloží konverzaci tak, aby si obě strany hovoru jednoduše a snadno porozuměli. MultiTalk aplikace umožňuje skupinové konverzace až se 100 lidmi hovořícími v různých jazycích.

Jako poslední bychom chtěli představit PhotoTranslator, který funguje jako překladač fotografií. Vyfoťte si informační tabuli, jídelníček nebo stránku v novinách v cizím jazyce a během několika sekund ji máte přeloženou do svého mateřského jazyka.

Cizí jazyky již nejsou problémem v komunikaci. Stačí mít v kapse elektronický překladač a svět máte na dosah ruky.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin