Sobota, 3 prosince, 2022

Ohýbání plechů i řezání laserem svěřte do rukou profesionálů

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Ve strojírenské oblasti působí spousta společností, ovšem ne všechny se mohou pochlubit profesionálním přístupem, spolehlivostí a vysokou kvalitou nabízených služeb. Pokud požadujete ohýbání plechů a řezání laserem, obraťte se na společnost Fletonex s.r.o., která se opírá o letité zkušenosti pracovníků.

Samozřejmostí je flexibilní výroba, přičemž společnost je schopna vyhovět i nadstandardním požadavkům. Spolupráce je rychlá a v případě potřeby vám bude zajištěna přeprava výrobků do délky šesti metrů v rámci celé České republiky.

Služby jsou rozmanité

Pokud zadáte do vyhledávače „Ostrava – ohýbání plechů“, ve výčtu společností nebude chybět právě Fletonex s.r.o. specializující se na ohraňování ocelových, nerezových, ba dokonce i hliníkových plechů. Zvládne bez jakýchkoliv problémů jak kusovou, tak i sériovou výrobu.

Další požadovanou službou je řezání laserem Ostrava, případně pálení laserem. Laserový řez nachází uplatnění u výrobků s jednoduchými i složitými vnějšími a vnitřními obrysy. Poradí si s tenkými, ba i silnými plechy.

Vedle řezání laserem, výrobě výpalků a ohýbání či ohraňování plechů vám společnost dokáže vyrobit ještě klempířské prvky. Vybrat si můžete z širokého spektra těchto prvků, kdy některé jsou více běžné, jiné zase naopak méně.

Společnost si zakládá na mnohaletých zkušenostech

Za společností stojí tým profesionálů, kteří se neustále zdokonalují. Sledují nové trendy ve strojírenské výrobě a modernizují technické zázemí. Sice společnost působí v Ostravě, nicméně své služby nabízí zákazníkům z jakéhokoliv koutu České republiky.

Fletonex s.r.o. se chce stát spolehlivým partnerem vaší společnosti. Využijte cenných zkušeností zaměstnanců a pusťte se do dlouhodobé spolupráce. Litovat rozhodně nebudete, spíše naopak.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin