Sobota, 3 prosince, 2022

Propisky s potiskem jsou velkým reklamním tahákem

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Propisky s potiskem jsou rozhodně poměrně velkým reklamním tahákem, který velmi dobře strhává pozornost přesně tam, kam má. Když jsem tak nedávno přemýšlel nad tím, proč naše prodeje v posledních letech nejdou tak dobře, jako dříve, usoudil jsem, že může být problém v malých investicích do naší reklamní kampaně. Lidé jednoduše nevědí, čím se zabýváme, kde sídlíme a v čem jsem odlišní od své konkurence. To je poměrně velký problém, který je třeba, co možná nejdříve vyřešit. Já jsem ho se svým marketingovým oddělením vyřešil tak, že jsem nechal zhotovit reklamní tužky s potiskem naší společnosti a začal je distribuovat nejen zákazníkům, ale také obchodním partnerům a zahraničním dodavatelům. 

Propisky s potiskem jsou velmi pěkným lákadlem

Propisky s potiskem, které nejen perfektně píší, ale zároveň i perfektně vypadají, jsou rozhodně skvělým lákadlem pro naše potencionální zákazníky. Jelikož pracujeme v oblasti zážitkové gastronomie, je pro nás primární, aby k nám přišel zákazník ochutnat naše pokrmy a aby se k nám opět vrátil, a to třeba rovnou s celou svou rodinou či partou přátel. Tudíž se domnívám, že potisk plastových tužek a jejich následná distribuce zákazníkům, je opravdu poměrně silnou motivací pro některé z nich. Samozřejmě je také třeba se věnovat i jiným oblastem reklamy a nikdy neusínat na vavřínech, ovšem někde je potřeba začít. 

Pera Parker či Antonio Miro těší naše velké dodavatele

Propisky s potiskem nemusí vypadat pouze jako levné propisky z obchodu, ale mohou být mnohem luxusnější. Pero či propiska ihned vypadá jinak, když se jmenuje Parker či Antonio Miro. Tyto luxusní pera s potiskem naší firmy často věnujeme právě naším velkým dodavatelům, u kterých si vážíme naší vzájemné spolupráce. Rytí kovových tužek navíc není o moc dražší než potisk plastových propisek, tudíž je to pouze taková malá pozornost od nás za jejich dobře odvedenou práci. Jelikož bez kvalitních surovin by se naše zážitková gastronomie dala provozovat pouze stěží.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin