Sobota, 3 prosince, 2022

Reklamní trička aneb kde sehnat kvalitní reklamní předměty?

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Uvažujete-li o pořízení několika druhů reklamních předmětů, pak byste si měli dát záležet na výběru vhodného dodavatele. Není totiž nic horšího, než když se snažíte oslovit větší množství potenciálních zákazníků a místo toho je odradíte nekvalitními materiály nebo příšerným tiskem.

Při výběru reklamní agentury tedy dbejte nejenom na zkušenosti, ale také přívětivost a uživatelské reference, které vám mohou o kvalitě reklamních předmětů hodně napovědět.

Z čeho jsou trička vyrobena?

Reklamní trička nepochybně patří k velmi oblíbeným reklamním předmětům, protože nabízejí optimální kombinaci relativně příznivé pořizovací ceny, dlouhé životnosti a nízkých nákladů na oslovení jednoho zákazníka. Při poptávce po reklamních předmětech si ovšem dejte pozor, aby byla trička vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Kvalitu tisku totiž ovlivňuje nejenom gramáž, ale také střih, popřípadě barevné provedení. Sortiment u renomované reklamní agentury je však natolik široký, že si vyberete i vy.

Jaká je technologie tisku?

Zásadním faktorem při výběru nejlepší reklamní agentury je nepochybně kvalita tisku. Asi nikdo z vás nechce reklamní trička s potiskem, na němž nelze rozeznat detaily vašeho loga nebo sloganu. Firma specializovaná na potisk textilu ovšem používá technologii tamponového tisku, jenž je vhodný prakticky na všechny druhy reklamních předmětů, včetně triček. Klíčem k dokonalému tisku je potom jedinečný způsob přenášení barevných odstínů pomocí silikonového štočku.

Kolik reklamní trička stojí?

U reklamních předmětů je důležitá nejenom kvalita samotného potisku a materiálu, ale také pořizovací cena. Pokud by byla příliš vysoká, nemělo by pro vás z ekonomického hlediska smysl poptávku po dárkových předmětech realizovat. To ovšem není případ specializované agentury, která má nastavenu příznivou pořizovací politiku. Jednobarevná reklamní trička totiž pořídíte už za 90 Kč, přičemž můžete vybírat z několika odstínů. Samozřejmostí je vysoká gramáž a množstevní sleva.

Reklamní předměty poptávejte u renomované společnosti. Pouze zde máte jistotu kvalitního tisku a příznivé pořizovací ceny, díky níž se reklamní kampaň stále vyplatí.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin