Sobota, 3 prosince, 2022

Ubytování pro školy v přírodě aneb kam v zimě na školní pobyt do hor?

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

V minulosti bylo zvykem pořádat pobyty pro školy pouze v jarním, popřípadě letním období. Jenomže ve školství se v současné době čím dál tím víc prosazují nové trendy, k nimž se řadí i zimní zájezdy. ProFamily Hotel TOP Benecko je zařízen speciálně pro pobyty malých dětí, a navíc se nachází v nádherné lyžařské oblasti. Několik desítek metrů od budovy hotelu jsou upravovány prvotřídní sjezdovky, na nichž je radost jezdit.

Novinky pro letošní sezónu

Ubytování pro školy i školky v přírodě si před letošní zimní sezónou připravilo v kombinaci se skiareálem Benecko řadu novinek. Tou nejvýznamnější je nepochybně prodej online skipasů, které si můžete pohodlně pořídit z pokoje v rámci ubytování pro školu v přírodě. Pořizovací cena bude řádově o 10 procent nižší než v okolních areálech, protože Benecko nabízí skipasy za loňské ceny. Jako škola i školka v přírodě tedy ušetříte několik set korun za vstupy na sjezdovku.

Už žádné fronty na sjezdovce

Díky nedalekému ubytování pro školy v přírodě se navíc vyhnete frontám u pokladem. Čekání u jedné z 2 kas se pro vás stane minulostí, takže lyžařský výcvik bude moci proběhnout v ničím nerušeném tempu. Budete-li mít s koupí online skipasů jakékoliv problémy, neváhejte se zeptat v ubytování pro školy, kde by vám měly být poskytnuty veškeré potřebné informace.

Proč se vydat na Benecko?

Moderní skiareál je nedílnou součástí školy v přírodě. Ubytování pro školu je navíc plně přizpůsobeno přítomnosti velkého počtu lyžařů, čemuž odpovídá vnitřní dispozice budovy. Skiareál Benecko nabízí optimální podmínky pro lyžování rodin s dětmi, protože se zde nachází velké množství rozmanitých svahů určených nejenom pro začátečníky, ale i pokročilé. Hotel u sjezdovky je tedy ideální možností na ubytování pro školku i rodinu s malými dětmi. Zimní pobyt v horách je vhodný nejenom pro školy v přírodě, ale také pro adaptační kurzy či adaptační pobyty.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin