Sobota, 3 prosince, 2022

Výrazná předsíň – Co to trochu okořenit?

- Reklama -PR článek
- Reklama -magazin

Není žádná jiná místnost, která by byla tak podceňována jako předsíň. Jelikož v ní netrávíme mnoho času, uniká naši pozornosti. Přitom je to právě ona, která nás vítá a vyprovází, měla by nám tedy předat nějakou myšlenku. A my si myslíme, že tím poselstvím by měla být pozitivní energie, proto se i vy zapojte s námi do proměny předsíně. Zvýrazněme ji a dejme jí účel. Jak na výraznou předsíň a co je ono koření?

Posaďte se prosím

Nejvíce ji využíváme když si obouváme boty, nebo čekáme na někoho, než se vypraví, proto by mělo být posezení zvláště příjemné. Zapomeňte na lavice a pořiďte si křeslo ušák nebo jiné moderní křeslo. Stane se zajímavým a výrazným prvkem, čehož přesně chceme docílit. Dokonce jeho novou úlohu můžete podtrhnout nějakou výraznou látkou na čalounění.

Kam s ním nebo s tím?

Jako každá jiná, tak i vaše předsíň jistě neslouží pouze jako stylovka, ale také jako skladiště. Potřebujete tedy nějaký úložný prostor. Musíme říci, že nejlepším řešením jsou šatní skříně, ale samozřejmě chápeme, že je tu ten neustálý boj o prostor, proto jsou také ideální komody. Botníky na boty doporučujeme zavřené, i když někdo chce své boty vystavit.

Zdi, co umí mluvit

Proč zůstávat jenom u nábytku? Vrhněte se na stěny a dejte jim nový vzhled. Skvěle budou vypadat pestrobarevné tapety s nějakým motivem. Jestliže se bojíte, aby jste prostor úplně nezabili a předsíň se vám nesmrštila, použijte je pouze na jednu stěnu nebo na strop a zbytek nechejte bílý. Další alternativou k tapetě jsou barvy ve spojení s obrazy. Použijte barvy, které jsou vám příjemné a které ve vás vzbuzují pozitivní náladu. A co jiného na zdi, než velké zrcadlo nebo zrcadlo v zajímavém tvaru. Poslední, ale rozhodně ne poslední, abychom je opomenuli jsou nástěnné věšáky a police.

A co je pod nohama?

A samozřejmě nezapomeňme na poslední část místnosti a tou je podlaha. Velice praktické jsou dlaždice, i když působí poněkud chladným dojmem. I to se dá samozřejmě napravit několika koberci. Dřevo je skvělou volbou, moderní je dřevo tmavé.

- Reklama -aktuality

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin